Remont mieszkań

Remonty mieszkań

Firma Lakus jest od lat liczącym się graczem na rynku remontowym. Nasi fachowcy pracowali już nad renowacją setek mieszkań i za każdym razem prace były wykonywane w sposób profesjonalny. Państwa satysfakcja jest dla nas absolutnym priorytetem, a jakość usług to nasza motywacja. Posiadamy nowoczesny sprzęt i wykwalifikowany personel, dzięki czemu remonty przeprowadzamy szybko i kompleksowo. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwo byli zadowoleni z naszych usług, tak więc staramy się, jak najlepiej zrozumieć intencję klienta i jego zamysł na renowację mieszkania. Staramy się, aby prace zostały wykonane maksymalnie sprawnie i szybko, a nasza kadra dba także o minimalizowanie bałaganu w miejscu pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie czyni nas godnymi zaufania w kwestii nawet najbardziej wymagających projektów remontowych. Wyszkoleni pracownicy i eksperci budowlani zapewniają profesjonalne, ale i kreatywne spojrzenie na szczegóły wybranego przez Państwo projektu.

remont-mieszkan
renowacja-mieszkan

Renowacja mieszkania pod kontrolą

Nasz cel to pełne zaspokojenie potrzeb klienta, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby miał on pełną kontrolę nad przeprowadzanym remontem. Całe prace rozpoczynają się od wstępnych oględzin i wykonania kosztorysu ofertowego. Na tym etapie potencjalny klient może sprawdzić ile będzie wynosić przewidywana wycena prac remontowych. Dopiero po zaakceptowaniu lub ewentualnym naniesieniu poprawek rozpoczynamy właściwy remont. Najpierw naprawiane są usterki, a później odbywa się renowacja mieszkania. Nasze wieloletnie doświadczenie to swego rodzaju gwarancja jakości. Wykwalifikowana kadra pracownicza i nowoczesny sprzęt będą z kolei pomocne, aby wykonać pracę na najwyższym możliwym poziomie. Jako firma stawiamy sobie za cel obsługę klienta na wysokim poziomie, od pierwszego kontaktu aż do zakończenia prac remontowych. Doskonale rozumiemy, że każda z nieruchomości należących do naszych klientów jest wyjątkowa i staramy się zrealizować plan w taki sposób, aby wykonanie przekroczyło Twoje oczekiwania. Wszystko w naszej firmie opiera się bowiem na fundamentach ciężkiej pracy i pasji do renowacji pomieszczeń. Tylko takie podejście zapewnia usługi najwyższej jakości.

Firma remontowa Lakus

Główny profil działania firmy Lakus to lokalizacja wycieków i awarii wodnych. W tego typu pracach najważniejszym czynnikiem jest czas, dlatego też staramy się jak najszybciej zlokalizować usterkę i usunąć ją, poprzez doprowadzenie do porządku wszystkich instalacji wodnych i kanalizacyjnych, a następnie osuszyć cały budynek. Z reguły Klienci po tego typu awarii decydują się na remont mieszkań, a nasza firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży i profesjonalnym pracownikom jest w stanie im w tym pomóc. Dzięki temu wszystkie usługi, od początku aż do końca są wykonane przez jedną firmę. To z kolei wpływa na sposób wykonania prac remontowych – kompleksowy, szybki i atrakcyjny cenowo dla konsumenta. Jako że zajmujemy się realizacją projektów od początku do końca, klient może być pewien, że nad renowacją jego mieszkania pracuję jedna firma remontowa, co gwarantuję wysoką jakość wykonania i brak niedomówień. Jesteśmy w pełni transparentni, jeśli chodzi o przyszłe koszty. Klient przed realizacją otrzymuje do akceptacji kosztorys ofertowy. W przypadku naprawy awarii w większości przypadków klienci są obsługiwani w sposób bezgotówkowy, a rozliczenia są załatwiane bezpośrednio z ubezpieczycielem. Szczególną uwagę przykładamy do budżetu i terminów wykonania. Szanujemy bowiem czas klienta i na bieżąco informujemy go o postępach, a także o ewentualnych problemach, aby uniknąć straty czasu i pieniędzy. Wybór naszej firmy to gwarancja kompleksowego i profesjonalnego remontu. Zachęcamy więc do zapoznania się z usługami firmy remontowej Lakus.