Lokalizacja wycieków

Jak rozpoznać, czy występuje wyciek?

Należy zwrócić uwagę czy w pomieszczeniu znajduje się pleśń lub farba odpada ze ścian. Zaniepokoić powinny nas również odgłosy rur, które nie występowały wcześniej. Jeżeli w budynku nie zaczęto zużywać większej ilości wody a rachunki znacząco wzrosły to jest to kolejna oznaka wycieku. Również powinny zaniepokoić plamy wody niewiadomego pochodzenia czy zapach stęchlizny. Jeżeli nie ma pewności czy w pomieszczeniu występuje wyciek, zachęcamy do kontaktu.

Przyczyny wycieków

Przyczyn wycieków może być naprawdę wiele — zaczynając od nieprawidłowego wykonania instalacji, przez wady użytego materiału, kończąc na zbyt wysokim ciśnieniu wody lub też zwykłym wieloletnim zużyciu materiałów. Nasza firma zatrudnia specjalistów, dlatego bez względu na przyczynę kompleksowo zażegnamy występujący problem.

problemy-z-woda
wycieki-mieszkanie

Szybkie i dokładne lokalizowanie wycieku

Wyciek wody wbrew pozorom to skomplikowana sprawa. Dotyczy się to wszystkich rodzajów wycieków. Jednakowo tych z kanalizacji, instalacji wody użytkowej oraz centralnego ogrzewania, a w szczególności ogrzewania podłogowego. Nasza praca zaczyna się od przeprowadzenia wywiadu z Klientem. To pomocna forma ustalenia przyczyny powstałego zawilgocenia. Następnie w sposób szybki i kompleksowy przeprowadzamy szereg specjalistycznych badań, co pozwala na znalezienie dokładnego miejsca wycieku. Zawsze w pierwszej kolejności wybieramy rozwiązania, które nie będą ingerować w konstrukcję budynku. Posługując się nowoczesnymi narzędziami, jesteśmy w stanie znaleźć miejsce wycieku z dużą dokładnością. Dokładne znalezienie miejsca wycieku jest najważniejszym elementem naszej pracy. Dzięki temu do przyczyny dostajemy się w sposób szybki i kompleksowo możemy zażegnać występujący problem.

Indywidualne podejście do klienta

Jesteśmy profesjonalistami i dla nas najważniejszy jest Klient. Dlatego do każdego zadania podchodzimy indywidualnie w taki sposób, aby badanie przebiegło w sposób szybki, ale również przyjazny dla Klienta. Nasze doświadczenie oraz posiadany sprzęt powodują, że nie ma sytuacji beznadziejnych. Bez względu na to, jak bardzo skomplikowany jest wyciek, zawsze pomożemy. W historii firmy mierzyliśmy się już z wieloma wyzwaniami i zawsze daliśmy radę. Z pewnością poradzimy sobie z kolejnymi trudnymi przypadkami.

Minimalizowanie strat oraz kompleksowa pomoc

Najważniejsze, że dzięki naszej profesjonalnej pomocy unikną Państwo dodatkowych kosztów. Dzięki dokładnej lokalizacji miejsca wycieku nie będzie niepotrzebnej rozbiórki. Przecież nie ma nic gorszego niż zrywanie ściany kafelek, kiedy wystarczy zdjąć tylko jedną płytkę. Jesteśmy firmą, która działa kompleksowo i nie zostawia Klienta z problemem. Po naprawie awarii, jeżeli to konieczne przeprowadzimy proces osuszania. Następnie naprawimy szkody powstałe przy wycieku. Na sam koniec przeprowadzimy ozonowanie. Jest to ważny proces, który pozwala zdezynfekować pomieszczenie, usnąć alergeny oraz trwale usunąć przykre zapachy, a nie je maskować.

lokalizacja-wyciekow-mieszkanie
awaria-w-mieszkaniu

Koszty i ubezpieczenia

Jeżeli Państwa nieruchomość jest ubezpieczona, to nie ma powodów do zmartwienia. W zdecydowanej większości przypadków to ubezpieczyciel pokryje koszty. Nie tylko samej naprawy usterki, ale również znalezienia przyczyny awarii.

Zapraszamy do kontaktu – Lakus

Zazwyczaj domowymi sposobami tylko pogarsza się sytuację i zwiększa poziom szkód. Szukanie źródła problemu jedynie za pomocą wzroku i słuchu to bardzo zły pomysł. Wyciek to bardzo zdradliwy przeciwnik. Czasem wydaje się, że dokładnie wiadomo, gdzie jest. Jednak po skuciu ściany wcale go tam nie ma. W ten sposób problemy mogą się nawarstwić, zamiast zostać zażegnane. Najlepszym sposobem będzie zdanie się na profesjonalną obsługę naszej firmy. Gorąco zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Zajmiemy się wszystkim kompleksowo i odciążymy Klienta w zaistniałej sytuacji.

wycieki-w-mieszkaniu